V této rubrice bychom rádi veřejně poděkovali našim sponzorům za finanční,
materiální a jiné dary, které napomohly k lepšímu zajištění pobytů a školních akcí a vybavení školy.
                 Této pomoci si velice vážíme!  Věříme, že se najde více takto štědrých lidiček.

Mgr. Renata Opočenská

Na letní tábor uspořádaný v měsíci červenec jsme obdrželi finanční dary od těchto dárců: Potraviny u Křečka, Haris s.r.o. Polepy, Miloš Doležal, Lékárna Úštěk. Moc děkujeme a věříme, že tyto příspěvky pomůžou zpříjemnit pobyt žáků na letním táboře v Roudném.

Mgr. Renata Opočenská

Děkujeme za věcný dar ve výši 3.000 Kč od paní Stanislavy Musilové, která škole přispěla formou papírenského zboží.

Mgr. Renata Opočenská

Na ozdravný pobyt žáků 4. a 2. třídy jsme obdrželi finanční dar od pana Vladimíra Hrnčíře ve výši 2.000 Kč. Moc děkujeme.

Mgr. Renata Opočenská

Na mimoškolní činnost 6. třídy věnoval pan Vladimír Hrnčíř finanční dar ve výši  1.000 Kč. Velmi děkujeme.

Mgr. Renata Opočenská

Velmi děkuji za všechny žáky i pedagogy panu Antonínu Šťastnému za sponzorský dar pro naši školu a to ve výši 25.000 Kč. Takto velký sponzorský dar jsme získali za dobu, kterou jsem strávila na této škole, poprvé. Jsme rádi, že jsme mohli za tyto finance pořídit příslušenství k interaktivní tabuli, která bude sloužit ke zpestření výuky ve 3. třídě. Ještě jednou velmi děkujeme.

Mgr. Renata Opočenská

Ve dnech od 22. do 28. ledna 2017 proběhl LVVZ v Peci pod Sněžkou. Jako každým rokem, tak i v letošním roce nám na tuto akci přispěli tito sponzoři, kterým chceme velmi poděkovat.

finanční příspěvek – Zemědělské družstvo Úštěk, Město Úštěk a pan Hrnčíř.heart

věcné dárky – paní Malivánková za Českou spořitelnu, pan Ondřej Elísek a paní Pavla Forethová.heart

Všem účastníkům LVVZ se pobyt na horách velmi a velmi líbil, sněhové podmínky byly ideální.
Více informací naleznete v odkaze aktivity školy.

Mgr. Renata Opočenská

Velmi děkujeme paní Křečkové za odvoz žáků na slavnostní vyhlašování sportovní soutěže Hejtmanův pohár (12. září 2016). Ceníme si toho a věříme, že takto vstřícné rodiče či prarodiče budeme mít v tomto školním roce.

Na mimoškolní činnost žáků / soutěže, projekty, ozdravné pobyty/:
pro 2., 3., 4.a, 4.b, 5. třídu – pan Hrnčíř.
heartVelmi děkujeme za laskavé srdce a příspěvky pro všechny žáky 1. stupně. heart

Ozdravný pobyt 4.a, 4.b a 2. třídy v Janově nad Nisou  (13.6. – 17.6. 2016)
Našimi sponzory jsou: Hrnčířovi, p. Šťastná, Víchovi, Javůrkovi, p. Plavcová, p. Duchoň, Bendovi, p. Knothová, Kuttovi, p. Doležal, Křečkovi, p. Landová
Věcnými dárky přispěli: p. Musil, Randáčkovi, Chmelíkovi, p. Kukalová, Javůrkovi, Kuttovi, IIG Gruppe (p. Kozáková), p. Knothová, p. Šedivá, Lepšíkovi
Velmi děkujeme za  všechny  finanční dary, vždy najdou uplatnění a zpestří mimoškolní činnost našich žáků.

LVVZ 2016 – v Peci pod Sněžkou
Velmi děkujeme za sponzorské příspěvky těmto přispěvovatelům:

finanční příspěvek na dopravu pro žáky – Město Úštěk
finanční příspěvek – Zemědělské družstvo Úštěk
finanční příspěvek – pan Hrnčíř
věcnými dary přispěly: paní Malivánková, Česká spořitelna Ústí nad Labem
paní Forethová, Kavárna CaféEspresso Litoměřice

LVVZ žáků 7. a 8. ročníku proběhl ve dnech od 10. do 16. ledna 2016.
Všem žákům se pobyt líbil a sněhové podmínky byly výborné.

22.06.2015 - 26.06.2015 - Ozdravný pobyt v Poslově Mlýnu v Doksech
Velmi děkujeme za sponzorské dary ve formě finančního příspěvku
- přispěli  pan Vladimír Hrnčíř, manželé Šarbochovi.

Na letní tábor v Roudném v Českém ráji, který se  konal v červenci 2015 přispěli:
Městský úřad v Úštěku, Potraviny U Křečka, Lékárna Úštěk. Velmi děkujeme!

01.06.2015 - 05.06.2015 - Ozdravný pobyt 1. třídy a 3. tříd ve Frýdštejně
Finančními dary přispěli - pan Leoš Trembač, pan František Kutta, pan Vladimír Hrnčíř, pan František Doležal,
paní Soňa Šťastná, paní Radka Musilová, paní M.Landová,
 Potraviny U Křečka, paní Francová, paní Javůrková,
paní Víchová, pan Benda, ZD Úštěk.
Věcnými dary přispěli - paní Kukalová, paní Kuttová, paní Křemenová, pan Musil,
paní Čermáková, paní Hájková, paní Chmelíková.
Velmi děkujeme!

V lednu 2015 se konal lyžařský výcvik žáků 7. a 8. třídy v Peci pod Sněžkou, na který přispěli:
ZD Úštěk a MěÚ  Úštěk.
Velmi děkujeme!

Na letní  tábor DDM při ZŠ Aloise Klára Úštěk,
který  se konal v obci Roudný v Českém ráji ve dnech 30. 6. - 5. 7. 2014,
přispěl MěÚ Úštěk na dopravu.Velmi děkujeme!