Záložka do knihy spojuje školy – česko-slovenský projekt

11.09.2021
Exkurze Praha

10.09.2021
Světluška

08.09.2021
Olympijský běh

06.09.2021

25.10.2019 - Záložka do knihy spojuje školy – česko-slovenský projekt

Naše škola se zapojila do česko-slovenského projektu Záložka do knihy spojuje školy. S tímto projektem máme již zkušenosti, v roce 2015 jsme se zapojili poprvé. Opět žáci v rámci hodin  čtení, prvouky, pracovních činností nebo výtvarné výchovy vyráběli různými technikami záložky, které následně putovaly do partnerské slovenské školy. Tématem záložky musí být literární hrdina, oblíbená kniha a to vše pod logem List za listem – baví mě číst. Naše škola spolupracuje se školou Základní škola Ĺ. Štúra z obce Modra. Všechny vyrobené záložky jsme zaslali na Slovensko a těšíme se na ty od našich „kamarádů“.

Fotogalerie:

Záložka do knihy spojuje školy – česko-slovenský projekt, Základní škola Aloise Klára Úštěk, foto:1
Záložka do knihy spojuje školy – česko-slovenský projekt, Základní škola Aloise Klára Úštěk, foto:2
Záložka do knihy spojuje školy – česko-slovenský projekt, Základní škola Aloise Klára Úštěk, foto:3
Záložka do knihy spojuje školy – česko-slovenský projekt, Základní škola Aloise Klára Úštěk, foto:4
Záložka do knihy spojuje školy – česko-slovenský projekt, Základní škola Aloise Klára Úštěk, foto:5